Menu Zavrieť

Balea čistiaca pena pre suchú a citlivú pleť

Pri návšteve mojej obľúbenej dmky som si chcela kúpiť odličovač, ktorý rada používam v sprche na dočistenie odlíčenej pleti. Plánovala som si kúpiť už overený gél, ktorý roky používam. Padli mi však oči na tento od značky Balea a kedže ako každá žena rada experimentujem a cena bola viac než priateľská, rozhodla som sa ho vyskúšať.

Popis

Balea jemná čistiaca pena s extraktom z mandľových kvetov pre suchú a citlivú pleť. Pena dôkladne a šetrne čistí pleť vďaka krémovému zloženiu. Pre vláčnu pleť. Zloženie z obsahom provitamínu B5 ochráni Vašu pleť pred vysušením a zabezpečí zamätovo jemnú pleť, bez pocitu pnutia.

Skúsenosť

Penové zloženie som si poslednú dobu veľmi obľúbila. Pena je hustá a naozaj krémovejšia, čo mi veľmi vyhovuje. Nemám rada keď mi pena steká po chvíli po prstoch. Táto si drží konzistenciu. Po nanesení je príjemná a stále krémová. Dobre odličuje a čo mi veľmi vyhovuje, naozaj nemám po vysušení tváre pocit pnutia, ktorý mávam bežne aj pri použití prípravkov ktoré to sľubujú no neplnia. Ako majiteľka veľmi suchej a poslednú dobu citlivej pleti som spokojná. Neštípe, nedráždi a mám pocit že moju pleť po umytí upokojí. Prípravok výrazne predbehol aj drahších a známejších konkurentov. Určite stojí za vyskúšanie. Ja túto penu určite zaraďujem do svojho repertoáru.

A čo vy? Ktoré sú vaše obľúbené prípravky tohto typu? Nezabudnite sa podeliť so skúsenosťami v komentároch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.