Menu Zavrieť

Čapovaná kozmetika: recenzia ďalších výrobkov z obchodu Mydlinka

Opätovne som sa vybrala na lov ďalších produktov do EKO drogérie Mydlinka v Bratislavskom Fresh markete. Vyskúšala som ďalšie výrobky, aby som ich pre vás mohla zrecenzovať a sama som bola na ne veľmi zvedavá. Musím sa priznať, že tento krát som až taká zero waste nebola, pretože som nemala obal na aviváž a z čistiaceho prostriedku som si neodložila obal. Takže som si tam aj obaly zakúpila. V budúcnosti ich však opätovne využijem.

Mydlinka prišla s novinkou v podobe sprchových gélov a šampónov.

Ako milovník sprchovej kozmetiky, som pre ne hneď letela.

Sprchové gély majú  v dvoch vôňach fresh a cream. Oboje na mna pôsobia vôňou vhodné aj pre mužov aj ženy. Fresh je viac fresh 😀 takže si ju skôr obľúbia asi muži, alebo ženy ktoré preferujú naozaj fresh vône. Je to otázka preferencií, no pôsobí dosť univerzálne. Vôňa cream je pre mňa opäť vôňa čistoty, je jemná a nevtieravá. Túto som si aj vybrala na vyskúšanie.
Nemala som od sprchového gélu veľké očakávania, proste stačí aby ma umyl. Avšak sprchový gél ma prekvapil svojou jemnosťou k mojej veľmi suchej a citlivej pokožke. Vôbec mi neostal pocit pnutia. Naozaj mám pokožku príjemne zvláčnenú.  Za toto dávam obrovské plus. Sprcháč definitívne zavádzam medzi stálice v kúpeľni.

Šampóny sú v prevedení brezový a žihľavový. Ja obľubujem žihľavový, tak som si z neho vzala aj malú vzorku.  Má veľmi peknú, ako inak, žihľavovú vôňu. Je určený na všetky typy vlasov. So žihľavovými šampónmi mám dobrú skúsenosť a inak tomu ani nebolo v tomto prípade. Šampón vlasy nezaťaží, je veľmi jemný a dobre pení. Vlasy zbytočne nevysuší a ostávajú vzdušné. Šampón pekne vonia. Nieje čo vytknúť. Určite sa k nemu budem vracať. Zistila som však, že majú aj tuhé šampóny, takže aj tie budem skúšať, lebo šampóny rada striedam. Vedia vám ich dokonca odkrojiť podľa množstva aké požadujete, čo je super.

Priznám sa, že ja sa zložením veľmi nezaoberám, zameriavam sa najmä na spôsob bez obalu. Ale Mydlinka vám na predajni rada poskytne potrebné informácie. Väčšinu svojich výrobkov majú na prírodnej báze.
Sprchové gély a šampóny sú od slovenského výrobcu. 

Aviváž som tentokrát vzala vo vôni muschino bianco. Vôňa je sviežejšia, prirovnala by som ju k avivážam s vôňou horského vánku, alebo jarnej lúky, alebo iným “kvetnatým” názvom klasických aviváží 🙂 Skrátka je svieža. Aviváž sa mi už minule veľmi osvedčila, bielizeň bola po nej mäkučká a dlhodobo prevoňaná. Inak tomu nieje ani s touto novou.

Čistič na antikor mi bol odporučený na kúpeľnu. Hneď som ho podrobila náročnému testu. Nastriekala som ho na náš sprchový kút, ktorý veľmi nerada umývam takže to vždy odkladám, kým nieje zanesený kameňom. Čistič teda dostal veľkú výzvu. S hrdzou si síce neporadil úplne, čo máloktorý prípravok. Ale s kameňom zatočil nad očakávania a to v relatívne krátkom čase, čo som vôbec nečakala. Takže ak máte tvrdú vodu a veľa kameňa, tento prípravok je vynikajúci. Som nadšená že som našla taký, čo mi vie krásne vyčistiť sklá a zanesené batérie, fakt palec hore. Jediná nevýhoda je silná aróma, takže odporúčam naozaj vetrať.

Mydlinka opäť nesklamala. Je vidieť, že sa nesnažia len zarábať na trende ktorý prichádza s osvetou proti jednorázovým plastom. Z Mydlinky je reálne poznať, že im ide o kvalitu a spokojnosť zákazníkov. Tlieskam tomuto prístupu, lebo takto sa tam budem vždy rada vracať a viem že nie som jediná.

V budúcnosti sa chystám na tekuté mydlo na ruky, čističe wc a prípravky do umývačky riadu…áno toto všetko tam majú a ešte oveľa viac. A sú EKO. Informácie nájdete na ich profile na facebooku a instagrame.

Skúsenosti s pracím gélom si viete prečítať tu https://www.mamapauza.sk/capovany-praci-gel-skusenost/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.