Menu Zavrieť

Čapovaný prací gél Ecoterra recenzia

Ako som už nedávno zmienila, vyskúšala som novú predajňu Pulito v Devínskej Novej Vsi v Bratislave. Doteraz som chodila do inej, kde majú inú značku k dispozícii, takže značka Ecoterra je pre mňa novinka. Musím poznamenať, že sa mi veľmi páči, že majú k dispozícií rovnakú vôňu pracieho gélu a aviváže. To výslednú vôňu ešte umocní.

Niečo málo o značke

Ecoterra je Talianská značka a výhradný dodávateľ značiek Ecobolle a Biolu na Slovensko. Produkty sú na rastlinnej báze z ľahko získateľných rastlinných surovín. Produkty sú volne rozložiteľné v prírode, preto šetrné k životnému prostrediu. Ecobolle su z 90% voľne odbúratelné v prírode a Biolu sú čisto rastlinného pôvodu, takže úplne odbúratelné.

Prací gél Ecottera blue

Tento prací gél ma očaril vôňou čistoty a taktiež mi pripomenul komerčné vône, čo mi vyhovuje, lebo ja milujem vône klasických pracích gélov a toto mi trošku pri čapovanej kozmetike chýba. Preto sa teším, že Ecoterra má podobný štýl vôní. Ďalšou obrovskou výhodou je, že nepotrebujem používať a pridávať už žiadny zmäkčovač do prania, čo mi vyhovuje, lebo je to o starosť menej. Prací gél je trošku redší ako komerčné značky, avšak dávkovanie je veľmi podobné. Prací efekt by som povedala je úplne priemerný. Skrátka vyperie. Čo sa mi páči, že napríklad športové oblečenie, na ktoré sa aviváž nepoužíva, pekne prevonia a neostáva zatuchnuté ako pri iných prostriedkoch. Prací gél chválim

Aviváž Ecoterra blue

Aviváž som si kúpila v tej istej vôni. Zmäkčuje bielizeň veľmi dobre a som s ňou nadmieru spokojná. Jediné čo by som pridala je parfumácia. Bielizeň prevonia, ale ja som závislá na veľmi voňavých značkách, keďže mám rada prevoňaný byt. Ale to je vec preferencií a výberu. Nabudúce možno vyskúšam vybrať nejakú intenzívnejšiu. Ecoterra má našťastie bohatý výber.

Priznám sa, že má táto značka z dostupných čapovaných drogérií a eco produktov zatiaľ oslovila najviac. Plánujem určite vyskúšať aj iné varianty v ich ponuke. Ak sa rozhodnete kúpiť si túto značku, určite budete spokojní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.