Menu Zavrieť

Clarins make-up Everlasting Foundation+

Na istagrame som už avizovala, že sa chystám testovať kozmetiku od Clarins. Dlhodobo po nej poškuľujem tak postupne si plním poličku ich výrobkami. Ako prvé by som rada zrecenzovala makeup, nakoľko ten sa po pár dňoch už dá vyhodnotiť. Už ako prvé by som chcela uviesť, že moja pleť je suchá a v tomto záverečnom štádiu zimy už aj veľmi dehydrovaná.

Popis

Tekutý makeup Clarins zjednocuje tón pleti a zakryje jej drobné nedokonalosti. Makeup by mal mať dlhotrvajúci účinok a je určený pre všetky typy pleti.

Skúsenosť

Makeup je tekutý ale nerozteká sa, veľmi krásne vonia a príjemne sa nanáša. Odtieň mi perfektne sadol. Bledula, mám odtieň 105 nude. Makeup pri nanášaní rýchlo na pleti schne, takže je treba rýchlejšie pracovať. Dá sa vrstviť. Finiš je matný, ale pritom rozjasnený. Skvelé na tom je, že už nepotrebujete púder, pokiaľ ho vyložene na zafixovanie nechcete použiť. Lepšie sa mi nanáša hubkou ako štetcom, ale to poslednú dobu asi všetko, nejak ma tá hubka baví. Kryje tak stredne, ale pravda je, že keď ho dáte trošku viac, na drobné nedostatky korektor už netreba. Výdrž je dobrá, ale celý deň bezchybný neostáva. Pleť však zjednotená áno a nezaznamenala som, že by sa mi nejak začala lesknúť. Možno až na večer, ale iba nos. Musím však povedať, že podľa mňa na suchšiu pleť príliš vhodný nieje. Lenže ako som poznamenala, ku koncu zimy je moja pleť veľmi dehydrovaná celkovo, takže keď sa to zrovná, možno to bude v pohode.

Výhody

  • Krásne zjednotená pleť
  • prirodzený odtieň
  • zmatňuje, ale zároveň rozjasní
  • skvelé krytie
  • dá sa vrstviť, nežmolkuje

Nevýhody

  • nieje príliš vhodný pre suchú pleť
  • za tú cenu by som čakala lepšiu výdrž, môže to však byť dané aj typom pleti

Záver

Makeup je dobrý, ale za tú cenu by som asi už očakávala niečo viac. Pre normálnu, zmiešanú a mastnú pleť môže byť ale naozaj skvelou voľbou.

Keď si vyriešim svoj stav pleti, dám vám sem prípadne ešte update, či sa to nezlepšilo.

Update 5_2019

Prisľúbila som aktualizáciu, pri zlepšení stavu mojej suchej pleti. Makeup sedí lepšie, aj je na pleti príjemnejší. Ale výdrž sa príliš nezmenila. Je dobrý, no musím konštatovať, že aj medzi cenovo dostupnejšími nájdete lepšie výrobky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.