Menu Zavrieť

Detská kozmetika LITTLE SIBERICA skúsenosť

Dlhodobo som poškuľovala po prírodnej kozmetike pre deti. Rozhodla som sa vyskúšať produkty od Little Siberica a zrecenzovať ich pre vás. Little Siberica je Ruská prírodná kozmetika zo sibírskych bylín, ktoré majú v sebe unikátnu silu, vzhľadom k drsným klimatickým podmienkam. 
Kozmetika neobsahuje silikóny, parabény, PEG, SLES, SLS, syntetické farbivá, glykol, minerálne oleje.
Neobsahuje ani žiadne geneticky modifikované rastliny.

Pena do kúpeľa Little Siberica

Popis: Obsahuje výťažky z lipy a ľubovníka bodkovaného. Obsahuje 99,47 % prírodných zložiek. Jemný gél na kúpanie šetrí a citlivo čistí detskú pokožku a zabraňuje jej vysúšaniu. Organický extrakt z lipy pokožku zmäkčuje, hydratuje a zabraňuje jej olupovaniu. Organický extrakt zo skorocelu pôsobí protizápalovo a upokojuje.

Skúsenosť: Pokožka dieťaťa ostáva po umytí veľmi jemná a je skutočne cítiť že nevysušuje, ani moje ruky. Stačí jej veľmi málo a skutočne postačí na umytie celého telíčka. Pekne pení. Vôňa je nasládlá, veľmi jemná čo vítam, nakoľko pri prírodnej kozmetike mi často vadí silná citrusová aróma. Za mňa plní čo sľubuje.

Detský šampón bez sĺz

Popis: Obsahuje prírodné výťažky z aloe a sladkého drievka. Obsahuje 10,20 % organických zložiek a 98,18 % prírodných zložiek. Organický extrakt z aloe vera hydratuje a podporuje rast vlasov. Šampón vlasy vyživuje a zanecháva hebké.

Skúsenosť: Opäť stačí použiť málo produktu, šampón veľmi dobre pení. Už pri umytí cítiť že vlásky nevysúša a ostávajú jemné. Nepoužívam zatiaľ pri dieťati balzám a s týmto šampónom ani nepotrebujem. Po usušení sú vlásky nadýchané a vzdušné. Vôňa je taktiež striedma.

Osobne týmto produktom tlieskam a som veľmi rada že som ich objavila. Môžem odporučiť. Neodrádza ma ani vyššia cena oproti drogériovým výrobkom, pretože produktu naozaj stačí málo a pôsobia na mňa veľmi kvalitne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *