Menu Zavrieť

KÉRASTASE RESISTANCE BAIN EXTENTIONISTE recenzia

Nie vždy siaham po luxusných značkách. Už ste u mňa zvyknutý, že rada testujem kadečo. Ako drahšiu, tak aj lacnejšiu kozmetiku. Nie som totiž presvedčená o tom že všetko drahé je dobré. Ale Kérastase je jedna z tých značiek, ku ktorým sa rada opakovane vraciam, hlavne keď mám pocit že moje vlasy strácajú kondíciu. Je to isto aj tým, že teraz na ne nemám toľko času ako voľakedy. Návštevy u kaderníka sú sporadické, nie kvôli karanténe, ale preto že povinnosti nepustia. Naviac som sa pustila do domácich prelivov, takže je pravda že moje vlasy nie sú v takom peknom stave ako by sa patrilo. Rozhodla som sa, že po dlhšej dobe sa opäť vrátim ku Kérastase. Je to vždy troška moje SOS. Objavila som radu Kerastase Bain Extentioniste a jej recenziu vám prinášam.

Čo sľubuje?

Celá rada, alebo ako ju nazývajú – vlasový kúpeľ, sľubuje zosilnenie vlasov na podporu dĺžky. Posilňuje a spevňuje vlasové vlákno za účelom zníženia lámavosti v dĺžkach. Obsahuje kreatín R a Taurín.

Moja skúsenosť

V prvom rade ma naozaj uchvátila vôňa. Čistá a svieža vôňa ktorá sa vo vlasoch dlho drží. Šampón je gélovej konzistencie a ako sme už od tejto značky zvyknutí, netreba ho naozaj veľa. Čo naozaj poteší, keďže tá investícia je vyššia. Šampón veľmi dobre pení, pena je však jemná takže zloženie sa zdá byť naozaj šetrné. Už pri vyplachovaní šampónu som mala pocit akoby pevnejších vlasov. Takže zjavne to naozaj ten vlas obalí a chráni. Zároveň som vôbec nemala pocit podráždenej, alebo vysušenej pokožky hlavy čo je určite vítané. Skrátka už po oplachovaní cítiť, že tie vlasy sú akoby napumpované. Vždy šampón považujem skôr za prostriedok na umytie vlasov, ale tento naozaj poskytuje niečo naviac. Už pri tom umytí samotnom máte pocit že vlasy naozaj vyživuje.

Čo sa týka balzamu je veľmi ľahučký, opäť ma dostala tá vôňa. Necháva sa trošku dlhšie pôsobiť, ako sme pri balzamoch zvyknutí, čo mne vyhovuje lebo ja dosť často používam namiesto balzamov masky pretože tie konce sú odfarbované a presušené. Balzam vlasy naozaj krásne uhladí. Už pri jeho nanesení máte pocit luxusu a že ty vlasom dodávate niečo naviac. Preto po ich vysušení som nebola prekvapená, lebo už počas schnutia sa mi s nimi dobre pracovalo a cítila som že im to naozaj prospelo. Po usušení je celkový vzhľad vlasov krásne uhladený avšak vlasy nie sú splihlé. Čo u výživných šampónoch býva dosť častý problém. Vlasy sú práveže krásne nadýchané a ani sa viacej nemastia. Po použití vyzerajú oveľa zdravšie a čo ma prekvapilo sú naozaj aj veľmi pekné lesklé. Uvidíme čo prinesie dlhodobejšie používanie, zatiaľ som ho použila asi päťkrát. No vždy sa naňho teším. Vôňa sa vo vlasoch dlho drží a naozaj aj veľmi dlho vydržia pekné a nadýchané. Takže pokiaľ ide o mňa tento produkt vám viem naozaj doporučiť aj na jemné vlasy ktoré nezaťaží a ktoré sú vysušené a ľahko poničené.
Či naozaj vďaka tomuto šampónu budú dlhšie neviem posúdiť, ale určite im to tu výživu dáva, takže je logické že by sa mali menej lámať a pekne rásť. Ja som spokojná a môžem odporučiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.