Menu Zavrieť

Lancôme Hydra Zen denný hydratačný krém

Už som takmer spotrebovala tento krém, takže vám viem na neho priniesť recenziu za celú dobu používania.

Možno sa tu už opakujem, ale moja pleť je suchá až dehydrovaná, preto je pre mňa hydratácia kľúčová. Posledné roky som začala do starostlivosti o pleť viac investovať, preto som si pred viac ako rokom kúpila tento príjemný denný krém.

Čo sľubuje?

Okamžitú hydratáciu pleti po dobu 24 hodín s pomocou kyseliny hylaurónovej a iných obsiahnutých zložiek. Upokojuje citlivú pleť, pomáha proti začervenaniu a podráždeniu. Zároveň pleť vyživuje. Redukuje pocit pnutia a má na pleť antistresové účinky spôsobené vplyvom životného prostredia.

Skúsenosť

Tento krém som si kúpila na normálnu pleť miesto na suchú, pretože v období keď som ho kupovala som ju mala v celkom dobrom stave. Len unavenú z materstva 🙂 Asi by bol lepší pre suchú pleť, ale zásadne som to nepocítila. Krém bol neskutočne príjemný na pleti. Ľahučký, príjemne sa vsiakol a pleť okamžite rozžiaril. ˇužasne vonia. Používala som ho priznám sa aj na noc. Pleť po ňom už po pár dňoch bola rozjasnenejšia, žiarila a bolo vidieť zmenu. Aj ostala jemnejšia. Perfektne sa na ňu nanášal makeup. Nedráždil ani moju atopickú zónu na tvári. Ja som na očné krémy trošku lajdák, tak som si ho nanášala aj na okolie očí a vôbec ma nedráždil.

Kto si kúpi tento krém, som presvedčená o tom, že neoľutuje. Krém dobre zaistí hydratáciu a rozjasnenie unavenej pleti. Aj po roku používania hodnotím veľmi pozitívne. Keby som nezapočala boj proti vráskam, isto sa k nemu ešte vrátim. A možno tak aj spravím, ale rada skúšam aj iné možnosti. Krém odporúčam všetkými desiatim 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.