Menu Zavrieť

LEON Jungle Park Bratislava

V týchto dňoch som mala možnosť navštíviť LEON Jungle Park v Bratislavskej Petržalke, ktorý sa nachádza v bytovom komplexe Slnečnice. Rozhodla som sa priniesť vám recenziu a moje dojmy z tohto miesta.

LEON Jungle Park ponúka pre deti interiérové ihrisko, kde sú k dispozícii trampolíny, šmýkľavky, guličková časť, lanovka a rôzne vnútorné loziská. Už pri príchode očarí veselou atmosférou a človek sa ocitne v džungli.

Pri vstupe vás privíta veľmi milý a nápomocný personál. Na začiatku máte skrinky, kde si odložíte oblečenie a topánky. Následne vám pri vstupe vydajú kartičku, podľa ktorej evidujú konzum a váš čas strávený na mieste.

V parku je veľa stolov i stoličiek, ktoré sú umiestnené priamo v strede atrakcií, takže máte prehľad o vašich deťoch. Toto veľmi oceňujem, v niektorých centrách mi to chýba. Atrakcie sú pestré. Vaše deti sa určite nudiť nebudú. Veľmi sa mi páči aj samostatná časť s menšími a jednoduchšími atrakciami, ktorá je oddelená od hlavnej a je určená pre menšie batoľatá. Všade je veľmi čisto.

V Parku je možnosť sa aj najesť. A to nehovorím len o bagetách, ktoré sú tiež v ponuke. Jungle park ponúka aj hlavné jedlá. V ponuke majú na každý deň inú polievku a v stálej ponuke je kurací vývar. Hlavné jedlá sú aj pre deti, ktoré obľubujú nezdravšie minutky, ale aj pre tých čo si chcú pochutiť na niečom zdravšom. Šaláty, bagety, croisanty a pestrá ponuka koláčov nechýba. Káva je vynikajúca a kto má chuť, može si dať aj ovocné fresh džúsy. Ako veľké plus hodnotím veľmi milú obsluhu.

Leon Jungle park ponúka aj možnosti rôznych aktivít pre deti, ako sú napríklad tanečné hodiny pre najmenších. V budúcnosti sa plánuje celý park rozširovať a má vzniknúť celé veľké centrum, kde budú možnosti aj pre väčšie deti. Neodmysliteľnou súčasťou bude aj bazén.

Užitočné informácie

Adresa: Zuzany Chalúpkovej 5, Bratislava. Projekt Slnečnice vedľa Slnečnice market

Kontakt:
+421 948 717 997
oslavy@leoncentrum.sk

Otváracie hodiny:

PO – NE: 9:00 – 19:30

Cenník

Dospelí a deti do 12 mesiacov – zadarmo
Pondelok – Piatok (mimo sviatkov):
​09:00 – 14:00 hod. – 3,50€/prvá hodina + 1,00€/každá ďalšia začatá hodina
14:00 – 19:30 hod. – ​3,50€/1 hodina (každá začatá)
​Sobota – Nedeľa – Sviatok:
09:00 – 19:30 hod. – ​3,50€/1 hodina (každá začatá)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.