Menu Zavrieť

L’Oréal Hydra Genius pleťový fluid

Influencerky a nádherné balenie ma zlákalo na nákup tohto produktu. Žiaľ moja konzumná dušička sa niekedy preberie k životu, hoci sa snažím fungovať udržateľnejšie, niekedy sa prosto neviem udržať. Môj boj so suchou a citlivou pleťou už poznáte. Hydratačné sérum, alebo fluid, alebo ako to nazvať je teda pre mňa vhodný. Už dávnejšie som mala chuť vyskúšať opäť niečo nové a drogérkové, tak je to tu. A je to aj moja prvá skúsenosť s pleťovou kozmetikou od loreálu. Dekoratívna mi vždy veľmi vyhovovala. Fluid som si kúpila pre suchú a citlivú pleť.

Popis a čo sľubuje

Prípravok obsahuje výťažok z aloe vera, ktorý obsahuje minerály dôležité pre hydratáciu. Kyselina hylaurónová, ktorá spevňuje pleť a udržuje veľkú mieru hydratácie. Krém má osviežujúcu textúru, ktorá nezanecháva mastný film, nelepí a rýchlo sa vsiakne. Používa sa ráno a večer na vyčistenú pleť, krúživými pohybmi. Pleť je intenzívne hydratovaná a žiari krásou. Svieža, hebká a príjemná.

Skúsenosť

V postate úplne taká istá ako je v popise. Sérum výborne hydratuje hneď po nanesení. Dávkovač vám na jeden krát dá dostatok výrobku, ktorý pokryje aj tvár aj krk. Po chvíli sa prípravok vsiakne a okamžite vašu pleť rozjasní a zjemní. Je neskutočne hladká na dotyk. Páči sa mi veľmi vôňa, avšak mohli by ubrať na intenzite. Je príliš parfumovaná. Citlivú pleť mi nedráždi, ani v okolí očí. Za mňa je výrobok veľmi príjemný a som až prekvapená, ako mi vyhovuje. Ja tento výrobok používam ako sérum, takže si na neho nanášam ešte krém. Môže sa však použiť aj samostatne. Mne to tak vyhovuje a neostáva mi vôbec pleť mastnejšia, alebo ulepená.

Čo sa týka zloženia, kto sa vyhýba silikónom, radšej si ho ani nekupujte. Ja nemám na silikóny úplne jednoznačný názor. Nikdy som nezaznamenala, že by mi zásadne škodili, no nepopieram, že tomu tak nemôže byť. Pre mňa je tento produkt veľmi fajn a som rada, že sa dá za rozumné peniaze kúpiť niečo tak dobré.

Takže za mňa určite odporúčam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.