Menu Zavrieť

Make-up Revolution v tyčinke, je naozaj taký úžasný?

V sieti dm drogerie pribudol stojan s kozmetikou make-up Revolution. Medzi produktami ma zaujal make-up Revolution stick, makeup v tycinke. Osobne viacej používam korektory ako makeupy. Napadlo mi, že by mohol poslúžiť ako 2v1. Po dobrej skúsenosti s ich paletkami tieňov som sa nakoniec rozhodla ho vyskúšať a jeho recenziu vám priniesť.

V prvom rade musím vyzdvihnúť obal, ktorý je veľmi praktický a skladný. Zmestí sa do kozmetickej taštičky a nezaberá veľa miesta.

Pri nanesení treba dávať pozor, je troška mäkší, takže príliš netlačte, lebo vám na tvári ostane viac produktu než ste chceli a zašpiníte si obal. Make-up som rozotierala štetcom. Bol to troška zvláštny pocit, nakoľko som zvyknutá používať tekuté makeupy. Krytie je skôr vyššie, takže treba dávať pozor pri nanášaní množstva, aby neurobil efekt masky. Veľkou výhodou je, že som už nepotrebovala použiť korektor, takže drobné nedokonalosti som vedela makeupom zakryť. Jednoducho prstom som makeup zapracovala na fľaky a žilky. Zo začiatku mi ostal trocha nepríjemný pocit, makeup cítim na pleti, avšak po chvíli sa stratí a na pleť pekne sadne. Finiš je celkom pekný, no ak chcete aby pôsobil prirodzene, treba dávať pozor na množstvo, keďže je dosť krycí. Možno je to aj spôsobené odtieňom,neviem či som si nevybrala až príliš svetlí (F2 ).

Výdrž

Makeup som si naniesla hneď ráno okolo ôsmej

10:00 – makeup prakticky bez zmeny, na dennom svetle mi však nepríde prirodzený

13:00 – trošku sa lesknem a zakryté miesta už neprekrýva

16:00 – bez zmeny, už moc nekryje ale plet je stále zjednotená

19:00 – rovnako ako 16:00

Výhody:

  • Veľká škála odtieňov najmä pre svetlú pleť
  • Nahradí makeup aj korektor
  • Balenie
  • Vhodný aj na suchú pleť

Nevýhody:

  • Trošku sa otiera
  • Nekryje celý ďeň
  • Po pár hodinách sa pleť leskne

Záver:

Makeup považujem za priemerný, viac krycí so slabšou výdržou.Nenadchne, neurazí. Zhrnula by som to asi tak, že pokiaľ nemáte problematickú pleť a stačí vám len zjednotenie, makeup vám postačí. Avšak pre situácie kedy vám na líčení záleží z môjho pohľadu nie je spoľahlivý a postačujúci.

A čo vy, už ste makeup vyskúšali? Napíšte mi vaše skúsenosti do komentárov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.