Menu Zavrieť

Na materskej sme “trendy”

Počas rodičovskej dovolenky sa nám výrazne zmení štýl obliekania. Opätky vymeníme za pohodlné tenisky, priliehavé rifle za tepláky a na hlave vám namiesto vyžehlených vlasov pristane strapatý drdol, ktorý niekedy neprečešete aj dva dni.

Aj vy si v zrkadle odrazu pripadáte ako teeneger? Nemáte na sebe upnuté šaty, alebo sako? Namiesto kabelky nosíte ruksak a zistili ste že o číslo väčšie “bombarďáky” vás bavia viac ako tangáče s číslom S ?

Toto sa nám asi stane všetkým, priority sa nám poprehadzujú a 10 minút spánku naviac je lepších ako akýkoľvek make-up. Našťastie pre nás je táto tepláková móda dosť trendy. A čo je príjemným poznaním? Omladzuje 🙂

Všimnite si niekedy ako sa obliekajú mladí ľudia, v podstate ako veľa z nás. Keď vybehnú zo školy v rozgajdaných nohaviciach s rozviazanými šnúrkami na topánkach. Je to takmer to isté ako u nás. Tiež niekedy vybehneme von, čo sa nestačíme zapnúť, lebo sme hlavne strážili, aby bolo naše dieťa tip top. Na ramene máme prehodený ruksak a vo vetre nám vlajú vlasy s prírodným ombré efektom, lebo sme si pol roka nezašli ku kaderníčke. Niekto by povedal že môžeme pôsobiť ľahko zanedbane, ale čo je dnes vlastne trendy? 

Keď sa pozriete, ako sa dnes obliekajú celebrity, nemáte pocit že je to vlastne podobné? Veď uhladená móda sa vo voľnom čase takmer vôbec nenosí, tak prečo by sme si mali robiť starosti čo máme na sebe?

Dôležité je vedieť takéto kúsky nosiť. Na internete nájdete kopec inšpirácií.

Stačí sa len pohrať s doplnkami a odhadnúť mieru menej priliehavých vecí. Napríklad skombinovať boyfriendy s priliehavejším tričkom, alebo naopak, obliecť si voľnejšie tričko a užšie nohavice. Popracovať na kontraste, aby ste nevyzerali ako hrča oblečenia ktorú ste práve vybrali z pračky. K tomu vám postačia veľké slnečné okuliare, slušivá čiapka a môžete vyraziť do ulíc. Keď už máte uvedený základ, tak ste vlastne viac IN ako ste predpokladali 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.