Menu Zavrieť

Najlepšie dlhotrvajúce rúže

Niekedy potrebujeme naozaj spoľahlivý make-up, hlavne v období plesov a večierkov či rôznych párty. Výraznou súčasťou make-upu je rúž. A na tento ja som pes a očakávam od neho naozaj odolnosť a spoľahlivosť. Prinášam vám moju skúsenosť, respektíve mojich šampiónov.

Lipsense od SeneGence – tento rúž som už popisovala v samostatnej recenzii. Vydrží naozaj asi všetko. Ak máte odtieň ktorý si neustále kupujete dokola, oplatí sa vám do neho investovať. Vydrží hodiny a hodiny neporušený. Nevýhodou je cena a že je k nemu ešte potrebný gloss.

Dermacol – tento rúž vydrží pri záťaži minimálne 6 – 7 hodín neporušený, záleží aj na type záťaže, ja mám na mysli len jedlo 🙂 Časom sa však intenzita farby vytráca v strede pier. Myslím ale že po 6 hodinách si určite nájdete priestor na jeho úpravu. Nevýhodou je, že ženy čo nemajú rady lesky, im nemusí vyhovovať vrchná vrstva.

Maybeline super stay – matný tekutý jednozložkový rúž si ma získal najmä tým, že je veľmi príjemný na perách a nevysušuje. Naviac má matný efekt čo ja osobne preferujem. Nezanecháva lepivý pocit. Veľké plus je, že k nemu netreba už žiadnu vrchnú vrstvu. Vydrží neporušený cca 6 hodín.

Určite je na trhu viacej takýchto produktov, no ja mám osobnú a dobrú skúsenosť s týmito. Sú medzi nimi aj drahšie, aj cenovo dostupné. Každopádne všetky tri viem naozaj odporučiť. Ak máte dobrú skúsenosť aj s inými, nezabudnite sa o ňu s nami dole v komentároch podeliť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.