Menu Zavrieť

Prečo som sa odmlčala

Dlhodobejšie som na blogu nebola aktívna, za čo cítim potrebu sa vám ospravedlniť. Kedže už sa tu teším zopár čitateľom, cítim väčšiu zodpovednosť voči vám a veľmi rada by som vám prinášala užitočný obsah. Cieľom tohto blogu je už viac krát zmienená vzájomná podpora mamičiek.

Ako bloger nováčik, som sa samozrejme do písania blogu pustila s veľkým nasadením. Za tých pár rokov na materkej som už nazbierala nejaké skúsenosti a čo som vedela som sa snažila okamžite publikovať. A zrazu potom nápady došli, respektíve som stratila niť a inšpiráciu. Keďže nefungujem na spoluprácach, ako nová, čerpám z vlastných zdrojov a tie sú tiež trošku limitované 🙂 Chcela by som vám miesto kvantity prinášať aj kvalitu, takže verím, že túto moju tvorivú krízu chápete.

Verím že som opäť chytila ďalší dych a spoločne sa tak budeme vedieť tešiť z ďalších článkov, ktoré už pre vás pripravujem. Ak je niečo, čo by vás zaujímalo a chceli by ste si o tom podiskutovať. Istotne neváhajte napísať niečo do komentárov, prípadne na mamapauza@mamapauza.sk. Majte krásny a pokojný deň 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.