Menu Zavrieť

Pulito nová čapovaná drogéria

Dnes som zavítala do novej čapovanej eko drogérie Pulito v Bratislave v Devínskej Novej Vsi. Som rada, že tieto obchodíky pribúdajú. Teší ma, že eko doba prináša nové príležitosti podnikateľom a dúfam a pevne verím, že ich veľké spoločnosti po čase neprevalcujú.

Pulito je veľmi príjemná sympatická predajňa priamo v sídlisku Devínskej na ulici P. Horova 7. Už pri vstupe vidíte bohatý výber pracích gélov a aviváží. Výber je veľmi pestrý. Čo sa mi páči, že je na výber rovnaká vôňa aviváže aj pracieho gélu. Pracie gély sú z 99% biologicky odbúrateľné ( snáď nezavádzam ). Jedná sa o pracie gély talianskej značky Ecobolle. V sortimente sú však aj iné značky ako napríklad Biolu.

Princíp je v podstate rovnaký ako všade. Prídete s vlastou nádobou, do ktorej vám milá obsluha načapuje požadované množstvo výrobku. Ak nemáte k dispozícii vlastný obal, je možnosť si obal aj zakúpiť. Možno praktická informácia pre vás je tá, že výrobky sa neplnia do PET fliaš z bezpečnostných dôvodov. To vnímam pozitívne, lebo niekedy sa môže naozaj stať zlá náhoda.

Pokiaľ ide o sortiment, je pestrý. A v budúcnosti bude ešte pribúdať. K dispozícii tu máte ako už zmienené prípravky na pranie aj špeciálne pre deti a čo ma zaujalo aj prací gél ktorý eliminuje pachy z potu, môže byť mimoriadne užitočné pre pranie športového oblečenia. Ďalej sú v sortimente čistiace prostriedky, čističe podláh, prostriedky na riady, čistiace prostriedky na sanitu ( na tie sa chystám ). Potešila ma aj prítomnosť tekutého mydla na ruky, kde je nateraz výber z troch veľmi príjemných vôní. K dispozícii sú aj sprchové gély a to aj šampón pre deti.Ďalej je v predajni samozrejme aj doplnkový predaj iných značiek ktoré niesu čapované, ale sú ekologické. A podľa slov milej pani majiteľky bude sortiment ešte pribúdať.

Čo nesmiem opomenúť a musím vyzdvihnúť je prítomnosť detského kútika. Príde mi to ako skvelý nápad, lebo zákazníčky maminky majú na svoj výber kľud a nemusia “bojovať” s dieťaťom pri nakupovaní. Toto veľmi chválim.

Pulito ma vôbec nesklamalo a verím, že si nájde rýchlo stálu klientelu. V tejto oblasti mesta je to určite vítané. Prajeme teda za nás veľa úspechov a spokojných zákazníkov.

facebook : https://www.facebook.com/pulito.dnv/

2 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.