Menu Zavrieť

Recenzia L’Oréal Paris True Match Nude Plumping Tinted Serum

Už dlhší čas vyhľadávam prirodzene pôsobiace makeupy, ktoré pleť iba zjednotia a rozžiaria. Asi to ide vekom, že sa človek snaží byť v líčení striedmejší. Ja mám aj to šťastie, že mám relatívne bezproblémovú pleť. Ak sa vyskytne aj nejaký nedostatok tak ho radšej upravím korektorom, ako zbytočným nánosom makeupov, ktoré pleť len zaťažia. Mám niekoľko favoritov, no občas mám chuť aj na niečo nové. A tak sa mi opäť do rúk dostala novinka a rada by som sa podelila o moju skúsenosť, lebo myslím, že stojí za zmienku. Jedná sa o tónujúce sérum od L’Oréal Paris.

Čo sľubuje?

Tónujúce sérum má pleť zjednotiť, rozjasniť a primárne hydratovať. To má plniť obsiahnutá 1% kyselina hyluaronová, ktorá ma pleť zároveň vyživiť. Takže má plniť výhody séra a tónovacieho krému v jednom produkte.

Moja skúsenosť

V minulosti som používala jeho staršieho bračeka, makeup true match, ktorý bol ale viac krycí a po jeho upgrade mi nejak prestal vyhovovať. Možno to bolo dané aj tým, že moja pleť už vyžadovala čosi iné. Každopádne táto ľahšia verzia ma lákala, lebo mám rada tekuté makeupy s ľahkou konzistenciou. Naviac majú celkom fajn odtiene pre bledú pleť, v čom je L’Oréal celkom fajn, Makeup je ako som spomínala tekutejši, ale nie natoľko, aby stekal. Dávkuje sa pomocou kvapkátka, čo niekomu nemusí sedieť. Mne to príde celkom fajn, lebo keď sa bude míňať, bude sa dať ešte “vyklepať”, čo sa pri pumpičkách nedá. Nanáša sa veľmi dobre, nezaschne úplne bleskovo, takže ho stihnete pekne zapracovať. Ja používam buď prst, alebo beauty blender. Štetcom som neskúšala, ten už nejak nepoužívam. Makeup krásne zjednotí pleť. Neostáva lepkavý pocit, ani pocit ťažoby. Mám pocit, akoby som si dala príjemný výživný krém. Podľa mňa na zimu super riešenie, lebo vám ostane na tvári akoby príjemný film, ktorý by mohol pleť chrániť pred chladom vonku. Makeup je bez SPF, čo mne neprekáža. Väčšinou ho používam separátne a nie v zime ( viem teraz je trend iný, ale ja nie vždy idem s prúdom ). Najviac som sa obávala zvýraznenia pórov, ale to sa našťastie nedeje. Výdrž je fajn, ja ho zvyknem v T- zóne zafixovať troškou pudru. Myslím že na tých osem hodín postačí, potom sa môže trošku z tváre vytrácať Ale za ten príjemný nezaťažujúci pocit na pleti to stojí. A čo sa týka jeho hydratačných vlastností, pocitovo by som to prirovnaka k nejakému kvalitnému BB krému. Ale bez použitia krému pod neho by to asi nešlo.

Celkovo musím produkt pochváliť. Odtieň mi sadol, mám najsvetlejší. Verím, že sa bude páčiť ženám s normálnou až suchšou pleťou, ktorá nevyžaduje veľa. Ak máte radi svieži prirodzený vzhľad, smelo do neho.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.