Menu Zavrieť

Rimmel lasting finish recenzia, zmiešané pocity

Na základe odporúčania jednej zo známejších osobností, som sa rozhodla vyskúšať tento makeup. Šla som do toho s váhaním, pretože som na internete našla veľmi rôznorodé názory, no povedala som si, že si potrebujem spraviť vlastný.

Čo sľubuje

Makeup by mal byť dlhotrvajúci a mal by obsahovať upokojujúce sérum pre príjemný pocit. Výdrž až 25 hodín. Obsahuje SPF 20.

Skúsenosť

Už dlho som nemala tak rôznorodý pocit z jedného výrobku, ako pri tomto makeupe. Na moju veľmi svetlú pleť teraz v zime som si vybrala najsvetlejší odtieň 100 Ivory. Odtieň mi perfektne sadol. Krytie je veľmi dobré, povedala by som vyššie stredné. Veľmi dobre sa rozotiera, nieje ani moc riedky, ani príliš hustý. Zapracováva sa dobre. Všetko na úvod vyzerá perfektne, ešte aj fľaštička sa mi páči. Finish je taký šťavnatý svieži. Avšak po nanesení akoby ostal na pleti prilepený. Splynul s pleťou len na pohľad, inak mi ostal dosť lepivý pocit. Neskôr som toto skúsila vylepšiť ľahším krémom ako podklad. Podkladovky nepoužívam. S menej mastným krémom to bolo celkom prijateľné a aj po prepudrovaní mal krásny finish. Pleť pekne zjednotí. Čo som si ale po čase všimla, že z výdržou to až také žhavé nieje. Stráca sa v niektorých miestach a zalieza do pórov. Naviac mám pocit, že po dlhšom používaní som sa začala vyhadzovať, ale niesom si na 100% istá že je to z toho. No mám akoby viac zanesenú pleť, hoci poctivo odličujem.

Aby som však nebola len negatívna, musím povedať, že v tomto mrazivom počasí mi veľmi vyhovuje vonku. Vtedy sa lepivý pocit stráca a mám pocit dobre chránenej pleti pred mrazom. Na leto si ale myslím že tento make-up bude úplne nevyhovujúci. 

Záver

Ja mu stále nejak dávam šancu. Makeup je totiž na pleti naozaj veľmi pekný a páči sa mi ten finish. Naviac som už dlho nenašla odtieň ktorý by mi tak dobre sadol. Ale má svoje ale. Čo je pekné na pohľad, už nieje taká pecka na pocit. Možno by sa to dalo vychytať nejakou dobrou podkladovou bázou. Ja sa im však vyhýbam. Rozhodne nieje vhodný pre mastnejšiu pleť. Možno bez rozšírených pórov, suchšia a mladšia by si s nim sadla dobre. Tento makeup si už asi znova nekúpim, ale nejak ho už miniem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.