Menu Zavrieť

Sprchové mydlo Nature Box skúsenosť

Priznám sa že táto značka sa mi najskôr veľmi nepáčila. Odrádzali ma tie veľké plastové fľaše. Počula som však na nich celkom chválu. Napriek tomu som odolávala. Až do toho momentu, kým som nezistila, že prišli s tuhou verziou sprchového mydla. Dosiaľ som skôr používala klasické tuhé mydlá, určené na ruky, ktoré mi trošku pokožku vysušili. Nijak fatálne, ale ten pocit bol taký menej komfortný ako pri bežných tekutých sprchových géloch. Tuhé mydlo ktoré je určené na telo som chcela vyskúšať, lebo som očakávala že by mohlo byť k pokožke trošku jemnejšie. Keďže balenie nebolo plastové, moje kritérium to splnilo. Ako viete mne ide o to predovšetkým sa umyť a keď môžem mať z toho trošku príjemnejší pocit, je to vždy fajn ale nejak zásadne to neprežívam.

Čo ako prvé musím pochváliť je veľkosť tohto mydla. Je jasné, že vydrží naozaj dlho. Veľká krabička je plná obrovskej kocky. Očarila ma jeho vôňa. Ťažko sa mi rozhodovalo. Nature Box predáva vôňu kokosovú a avokádovú. Kokosová je nevtieravo sladká, ale nie presladená. Avokádová je elegantnejšia a sviežejšia. Zvolila som avokádovú.

Sprchové mydlo príjemne pení a pocitovo sa mi s ním umýva lepšie ako s klasickým. Necítim také pnutie pokožky po opláchnutí. Áno, trošku tam možno je, ale každý, kto používa tuhé mydlá vie, že sa tomu nevyhne a pokožka si na to aj tak zvykne. Jediné čo by som vytkla je tvar, trošku horšie sa drží v ruke, ale to je naozaj veľmi nepodstatné. Umyje dobre aj antiperspirant, na čo si ja potrpím 🙂 Teší ma, že vôňa ostáva na pokožke. Pri klasickom tuhom mydle mi vadí, že nech má akúkoľvek vôňu, vždy pri sprchovaní prerazí taká ta typická mydlová. Tu som si to nevšimla.

Nieje tu veľmi už čo rozpisovať. Umyje dobre, cena je výborná a sprchové mydlo je naozaj veľké. Nevysúša pokožku tak ako klasické mydlo. Pekne vonia, pení a nieje v plastovom balení. Konečne sa nám v tomto smere začali rozširovať možnosti a ja dúfam, že to takýmto tempom bude pokračovať. Výdrž týchto výrobkov vám totiž žiaden sprchový gél nenahradí a čo sa týka skladnosti, baví ma tá nezaprataná kúpelňa od plastových fliaš. Naviac toto mydlo vám kúpeľňu nádherne prevonia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.