Menu Zavrieť

Tipy na Vianočné darčeky 2019

Vzhľadom na to, že je toho plný internet, reklamy na vás vyskakujú a influenceri “útočia” rozhodla som sa vám túto tému spracovať iba nejak v skratke. V podstate budem vychádzať z toho, ako to plánujem poriešiť ja.

Tento rok sme sa rozhodli to poňať prakticky a minimalisticky. Myslím, že s deťmi je to už raz tak. Takže s niektorými členmi rodiny sme sa dohodli, že nebudeme kupovať hlúposti len aby sme kupovali a nedáme si nič, nadelíme len deťom. Niektorí členovia však chcú podarovať aspoň pozornosť, tak sa človek chce revanžovať, takže takto som to vymyslela a rada sa s vami o to podelím.

Niektoré tipy vám dám aj s osobnej skúsenosti, veci čo sa mi počas roka osvedčili, alebo ma nadchli, takže pome na to.

Manžel, partner – ak máte doma dieťa, isto potešíte nejakým vyrobeným darčekom. Ja plánujem s dieťaťom napiecť jeho obľúbené keksíky a podarovať mu nejaké spodné prádlo ( viem nepopulárne ), ale my to berieme nejak prakticky. K tomu sme prikúpili obyčajné biele tričko, dieťa dostalo fixky na textil a dostalo možnosť sa realizovať. Myslím,že je to pekný nápad a je to veľmi osobné. Samozrejme môžete mužovi podarovať obľúbený parfém, kozmetiku, alebo príslušenstvo k nejakému hobby čo pestuje. Alebo možno aj nejaký wellness pobyt. Veď aj muži si radi oddýchnu, či uz sami, s kamošmi, alebo len vo dvojici na nejakej romantike, napríklad na Morave môžete spojiť výlet s ochutnávkou vína.

Manželka, partnerka – ak sem zavítajú aj muži, prípadne dámy hľadajú tip napríklad pre kamarátku, tieto riadky sú pre vás. Myslím že každú dámu poteší kozmetika, šperk, alebo nejaký poukaz na obľúbenú značku oblečenia. Wellness pobyt je určite výborným riešením pre každú mamičku, alebo sa chlapi hecnite a vymyslite nejakú romantiku len vo dvojici. Ukážte že vám na vašom vzťahu záleží, zariaďte si stráženie detí u starých rodičov a šup šup svoju polovičku niekam vyvenčiť. Každá žena ocení už len tú snahu. Verte mi, veľa ženám mužská iniciatíva v tomto smere chýba. A ešte jeden materiálny, no veľmi pekný tip je nejaký pekný elegantný tématický diár. Už som ho ukazovala na insta, ja nim plánujem obdarovať kamarátku. https://www.planujemsiden.sk/

Babičky, dedkovia – myslím, že oni už sú pomerne nenáročný. Ja plánujem pripraviť nejaké balíčky pozorností. Každý takýto balíček bude obsahovať fusakle ( podobne ako pri tipoch pre mužov, biele, popísané dieťaťom fixkami na textil ). Ďalej dáme do balíčka nejakú maškrtu čo sme upiekli, voňavú sviečku a pre ženy napríklad krém na ruky, alebo nejakú príjemnú doplnkovú kozmetiku. Dedušovi môžete pribaliť aj nejakú malú vzorku obľúbeného alkoholu.

Iné – rada by som ešte poukázala na možnosť obdarovať príbuzenstvo a priateľov napríklad nejakými eko alternatívami, ako sú tuhé mydlá, tuhé šampóny, eko výrobky napríklad od nika šije, ktorá má naozaj krásne hand made veci, mňa fascinujú jej kozmetické taštičky a ruksaky. Ale pokukajte aj iné. Mám s jej produktami osobnú a výbornú skúsenosť.

Deti – tu asi tipy nemám, lebo táto skupina je podľa mňa najjednoduchšia. Ak si však predsa chcete nabrať inšpiráciu, mrknite na moje články z vlaňajška, na ktoré prikladám odkazy nižšie. V rozdelení podla pohlavia nájdete aj vhodné darčeky zoradené podľa veku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.