Menu Zavrieť

Top kozmetické produkty za rok 2019

V minulom roku som toho poskúšala opäť celkom dosť. Väčšinou som mala vo výbere šťastnú ruku. Iné produkty mi vyhovovali len chvíľu, alebo niektoré menej a niektoré vôbec. Zopár produktov ma však naozaj oslovilo natoľko, že už teraz viem, že sa k nim určite ešte vrátim. A ktoré to sú?

Vichy normaderm hyaluspot

Tento SOS gél na vyrážky bol pre mňa skvelý objav. naozaj si poradil zakaždým keď sa mi niečo na pleti začalo vyhadzovať. Často mi pomohol, aj keď som už skúšala vyrážku vytlačiť na dohojenie, alebo vydezinfikovanie. Skrátka vždy mi pomohol v situácii, keď som to chcela vyrážke vysvetliť ručne stručne a zabránil silnému opuchu. Poznáte to, keď máte mini vyrážku a dovtedy do nej rýpete, až kým sa to nezmení na na veľkú spuchnutú hrču. to sa mi s týmto gélom nestalo už ani raz.

Vichy sérum minerál 89

Skvelé na hydratáciu pokožky a ako doplnok ku krému. Ak máte suchšiu pleť a nechcete si ju príliš zaťažovať množstvom produktov, je toto sérum pre vás ako stvorené. Okamžite sa vpije do pleti a zanechá ju jemnú a nabudenú.

Očný krém eucerin hyluaron filter

Top top top očný krém. Nedráždi, je jemný a naozaj mám pocit, že zredukoval mimické vrásky. Po nanesení akoby pocit úľavy. Naozaj je výborný. Neštípe, nedráždi a je veľmi jemný. Teraz skúšam jeho bračeka Q 10, ale myslím že tento je vydarenejší. Skvelí pocit hydratácie, Ak ste ešte nenašli ten svoj, vyskúšajte.

Krém na ruky Yves rocher

Išlo síce o Vianočnú limitku, ale som presvedčená o tom, že majú aj iné krémy na ruky. Tento konkrétne mi veľmi vyhovoval, že sa rýchlo vsiakol a neumatlal ruky. Dalo sa teda okamžite niečo robiť, bez toho nepríjemného lepkavého pocitu

Vichy liftaktiv makeup

Na tento makeup sa stále neviem dokopať napísať recenziu, pritom je naozaj super. Pre moju suchú pleť po 30tke ako stvorený. Odporúčam všetkymi desiatimi. Krytie stredné, pleť nevysušuje, nelezie do vrások, pôsobí prirodzene a je naozaj na pleti príjemný.

BALEA Wash gel

Tento odličovací gél kupujem dokola. Ja si myslím, že je v princípe jedno čím sa odličujete, hlavne že sa odličujete. Tento gél sa vyrovná bez problémov aj drahším alternatívam. Ale pomer cena výkon je ohromujúci. Mám suchú pleť a dokonale mi vyhovuje, nedráždi a proste odlíči. Čo viac treba?

Ako to tak po sebe čítam, asi som naozaj celkom dosť prepadla kozmetike vichy nieje to reklama, iba fakt. Ale mám aj v tomto roku v pláne čo to vyskúšať, tak sa tešte na ďalšie recenzie. Možno nepribúdajú tak často ako inde. Ale ja sa naozaj snažím všetko poctivo domíňať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.