Menu Zavrieť

Vichy Ideália skúsenosť

Po období skúšania som sa rozhodla pre návrat k už overenej klasike, ktorú som v minulosti používala. Je pravda, že som jej bola už nejaké dva roky neverná, ale pamätala som si, že som bola spokojná a vyhovovala mi. Nesklamala ma ani tentokrát a tak som sa rozhodla Vám ich produkty predstaviť, pokiaľ ich už nepoznáte a spracovať pre vás recenziu.

Sérum Vichy ideália

Toto sérum je veľmi príjemné na pleť, ktorá je suchá a unavená rôznymi okolitými vplyvmi, ako je stres, nevyspatosť a nie práve ideálne ovzdušie, ktoré veľmi vplýva aj na našu pleť. Sérum používam dva krát denne samostatne, alebo pod krém, podľa stavu a suchosti mojej pleti. Veľmi mi vyhovuje jeho konzistencia. Je gélové a krásne sa vpíja do pokožky. Pleť je okamžite zkľudnená, hydratovaná a rozjasnená. Ostáva na nej príjemný pocit. Sérum má stále priaznivé účinky aj pri dlhodobejšom používaní. Nieje lepivé a príjemne vonia. Za mňa odporúčam a vraciam sa k nemu už roky opakovane.

Krém ideália

Skúsenosť mám len s touto verziou. Nočný som nevyskúšala. Používam ho totiž aj na noc, alebo ich hydratačný krém. O tom však inokedy 🙂 Nočný však vyskúšať určite chcem. Krém používam pre suchú pleť. Je veľmi ľahučký a príjemne vonia. Na pleti zanecháva upokojujúci film, nie však mastný alebo lepivý. Príjemne sa vpije a pleť nezaťažuje. Pleť je po ňom rozjasnená, nádherne hydratovaná a po dlhodobejšom používaní je jemnejšia a akoby vyživenejšia. Neupcháva póry a mám pocit, že sa menej vyhadzujem. Netrpím síce na akné a tieto problémy, ale občas niečo vyskočí, asi ako každej žene. V tomto prípade mám pocit že je to menej často. Krém sľubuje liftingové účinky pre prvé vrásky a mal by byť vhodný pre akúkoľvek vekovú kategóriu. Myslí však že stačí od 30 +, podľa stavu pleti možno aj 25 +. Mladšie ročníky ho podľa mňa nepotrebujú. Mimické vrásky určite zjemní. Na hlboké asi stačiť nebude. Krém rozhodne odporúčam aj pre majiteľky citlivej pleti.

Očný krém ideália

Krém ako aj celá rada je veľmi fajn a je určený na prvé vrásky. Očný krém z tejto rady by mal hydratovať, zjemniť prvé prejavy starnutia a pomôcť proti kruhom pod očami. Moja skúsenosť je fajn, ale nenadchol ma nejak zvlášť. K účinku na kruhy pod očami sa žiaľ vyjadriť neviem, lebo na tieto netrpím. Určite je ako doplnok dobrý, ale už som mala aj lepší očný krém. Ja ako krátkozraká osoba mám vrásky v okolí očí trošku výraznejšie, takže s tými mi veľmi nepomohol. Ale určite ich troška zjemnil, to zas nemôžem povedať. V okolí očí neštípe a je veľmi príjemný. Pokiaľ nemáte hlbšie očné vrásky, isto vám bude ale vyhovovať. Za mínus považujem aplikator ktorý je podľa mňa úplne zbytočný.

Celú radu Ideália možem určite doporučiť. Ja sa k nej s opätovne vraciam už tretí krát a určite aj v budúcnosti budem. Mám otestované aj drahšie značky a myslím, že vichy im môže spokojne konkurovať. Ak máte citlivú a unavenú pleť a hľadáte niečo lepšie, ale stále cenovo prijateľné, je táto rada pre vás určite vhodná.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.