Menu Zavrieť

Vichy krém slow age skúsenosť

Asi ste si uz všimli, že robím veľa recenzii na výrobky značky vichy, Je to z toho dôvodu, že po období skúšania a experimentov som sa vrátila k tejto klasike, ktorá ma nikdy nesklamala. Keď som v minulosti trpela veľmi atopickým exémom v tvári, po vymiznutí som bola veľmi opatrná v tom čo som si na pleť dávala. Keď som objavila pred rokmi túto kozmetiku, jedoducho ma nadchla. Nielen že ma nedráždila, ale celkový stav pleti, nielen ten exematický sa mi dostal do veľmi príjemného stavu.

Po rokoch som opäť začala byť tejto kozmetike neverná a poskúšala kadečo. Objavila som toho kopec, aj dobrého aj zlého, ale skrátka k vichy sa opäť rada vraciam. Najskôr som sa vrátila k overenej klasike, ale to by som nebola ja, aby som nevyskúšala aj niečo nové. Už dlho som poškuľovala po rade slow age, lebo ako viete, už pleti dopriavam tento druh krémov, vek je neúprosný. Vyskúšala som preto denný krém slow age. Keď sa mi dostala možnosť od Benu lekárne objednať si produkty z ich ponuky, moja volba bola hneď jasná. Vybrala som si preto aj nočnú verziu, aby som vám mohla spracovať komplexnejšiu recenziu.

Vichy slow age denný krém

Tento krém používam už asi mesiac. Krém má veľmi príjemnú vôňu a ľahučkú konzistenciu. Po nanesení pleť okamžite po noci rozjasní. Krásne sa vsakuje a nenecháva mastný film. Mám pocit že pri dlhodobejšom používaní je pleť jemnejšia a po jeho nanesení, akoby sa zjednotil jej tón. Napriek tomu, že má antiage účinky, nespôsobuje pnutie, ktoré ja nemám na protivráskových krémoch rada. Príjemne hydratuje a pri dlhodobejšom používaní mám pocit, že sa vytratili známky únavy a zredukovali sa mi mierne mimické vrásky na čele. Ako podklad pod makeup je vynikajúci. Makeup k nemu pekne prilne. Nemám skúsenosť síce s podkladovými bázami pod makeup, ale mám pocit, že tento krém ich bez problémov nahradí.

Vichy slow age nočný krém

Ako som spomenula, veľmi som po ňom túžila, takže som veľmi vďačná za možnosť vyskúšať ho. Lekárenská pleťová kozmetika je podľa mňa stávka na istotu. Nočný krém ma nadchol ešte viacej, ako jeho denný braček. Jeho konzistencia je skôr gelová a má zaujímavú hnedú farbu. Vďaka tomu, že je gélový, stačí ho naozaj málo, takže dlhšie vydrží. Príjemne sa nanáša. Jeho vôňa je akoby bylinková, ale po nanesení sa trošku silnejšia parfumácia vytráca. Krém zanecháva príjemný film, viac hydratuje ako denný, čo mi po celom dni vyhovuje. Po asi 10 minutách sa tento film stratí, takže sa nelepí. Po nanesení je pleť upokojená, čo ma milo prekvapilo, okamžite je akoby jemnejšia. Výborná je možnosť nanesenia krému v hrubšek vrstve a využitia ako masky. Pleť je ráno pekne “nacuckaná”.

Toto ” kombo” je určite veľmi podarené a myslím, že plní čo sľubuje. Cenovo Vichy patrí stále k dostupnej kozmetike a pomer ceny výkon je výborný. Mala som už aj drahšie krémy a vichy za nimi rozhodne nezaostáva, oproti niektorým je aj lepší. Aspoň ja mám tú skúsenosť. Myslím, že táto rada skutočne poteší mamičky a pracujúce ženy, ktorým sa stres a únava odráža na pleti.

Tip na záver?

Ako viete, veľmi rada používam aj séra a keďže mám suchú pleť, pomaly ale isto sa u mňa udomácnili. Radu slow age teda ešte navrch kombinujem so sérom tiež od Vichy Hyluaron booster. Môžete sa tešiť čoskoro aj na recenziu na tento vychvalovaný zázrak.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.