Menu Zavrieť

Vichy Liftactiv Supreme

Tento krém už používam nejaký ten piatok. Používam dennú verziu. K recenzii som pristúpila až teraz. Aspoň máte istotu, že je naozaj dobre vyskúšaný. Pre nováčikov na blogu uvádzam, že som majiteľka suchšej pleti, už s nejakými tými prvými vráskami. A keďže vrásky z lásky k deťom pribúdajú, bojujem proti nim trošku silnejšími zbraňami.

Vichy je moja obľúbená kozmetika a tak som sa rozhodla vyskúšať túto liftingovú radu, už dlhší čas som sa o ňu zaujímala.

Čo sľubuje?

Krém by mal vyhladiť vrásky, spevniť kontúry, rozjasniť a hydratovať. Mal by si poradiť aj s hlbokými vráskami.

Moja skúsenosť

V prvom rade musím povedať, že na pocit sa mi zdá, že ide o krém trošku výživnejší a preto by som možno bola opatrná pri mastnej pleti, prípadne problematickej. Je trošku tažší. Ja som si s ním so svojou suchou poradila dobre, ale dávam si ho na tvár, keď je po umytí ešte trošku vlhká a tak sa mi príjemne vsiakne. Výhodou toho, že je hutnejší je to, že ho skutočne stačí málo. Pleť krásne vyživuje a rozjasní. Po jeho použití je akoby napapaná a spokojná. V chladnejšom počasí ako je teraz mám pocit, že je to príjemná voľba a naozaj aj pleť chráni. Nemám pocit, že nejak dramaticky vráskam pomáha, ale určite ich zjemní a možno aj spomaľuje ich tvorbu. To sa mi ťažko posudzuje, lebo by som tento výrobok musela používať roky. Ale výrazná linka ktorú mám na čele, je menej viditeľná. Verím, že za to môže aj silná hydratácia, ktorú pri tomto kréme cítim. Určite je tento krém vhodný do chladnejších dní, kedy je pleť viac skúšaná. V lete mi prišiel trošku ťažký.

Záver je teda veľmi uspokojivý. S krémom som spokojná a zvažujem aj iné produkty z tejto rady. Určite vám ho teda odporúčam. Je cenovo dostupný a efekt je veľmi fajn. Z môjho pohľadu je vhodný na vek 35 +, záleží od stavu pleti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.