Menu Zavrieť

Vichy make-up Liftactiv Flexitent

Už veľmi dlho chcem napísať na tento make-up recenziu. Lebo si ju podľa mňa zaslúži. Nedávno mi to vlastne pripomenula moja insta verná sledovateľka, za čo jej touto cestou ďakujem 🙂 Asi si vždy treba toho vyskúšať viac, kým nájdeme ten ktorý nám skutočne sedí. A mne sa to podarilo. Po rokoch skúšania som narazila na make-up ktorý je za mňa top v cenovo dostupnej kozmetike. Je ním make-up od Vichy Liftactiv Flexitent. Nieje na trhu žiadnou novinkou, no ja som sa k nemu dopracovala až asi pred pol rokom.

Je pravda že ja mám pleť pomerne bezproblémovú, ale aj tá chce pekne vyzerať a sú taktiež dni, kedy tomu tak nieje a treba niečo zakryť. Tento make – up je úžasne variabilný. Pri väčšom množstve získate naozaj krásne krytie, pri menšom zjednotí tón pleti. Make-up je ľahučký a na pleti ho takmer necítiť. Veľká výhoda je, že s ním už netreba použiť korektor ( za predpokladu, že netrpíte na výrazné akné ). Make-up nelezie do vrások a ani do pórov. Pleť je po ňom krásne rozjasnená, tón je prirodzený. Make-up nezmatňuje, ale naopak ani príliš prehnane sa po ňom nelesknete, taká zlatá stredná cesta. Po jeho nanesení, ani nemám potrebu sa prepudrovať. Napriek tomu vydrží celý deň.

Z tohto produktu som viac než nadšená a je to asi prvý make-up, ktorý som poctivo dopoužívala a ešte dolovala z fľaštičky. Za mňa je to teda jeden z najlepších make-upov, ktorý viete naozaj kúpiť za rozumnú cenu. Pleť 35 + si s ním výborne rozumie. Určite sa k nemu čoskoro znova vrátim.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.