Menu Zavrieť

VICHY MINÉRAL 89 HYALURON BOOSTER

Na toto sérum, alebo teda booster som bola už veľmi dlho zvedavá. Videla som ho už medzi influencerkami a zaujímalo ma, čo je na ňom také úžasné. Ako milovníčka tejto pleťovej kozmetiky a majiteľka suchej pleti som do neho pri prvej príležitosti šla. A ako sa u mňa osvedčil?

Čo sľubuje?

Sérum od vichy posilňuje kožnú bariéru vďaka čomu sa pleť stáva odolnejšia a plnšia vďaka hydratácii pokožky. Pleť je po ňom tonizovaná a žiarivejšia. Sérum je bez parfumácie, alkoholu a bez silikónov. Mineralizujúca termálna voda je zrodená v oblasti francúzskych vulkánov, kde je obohatená o 15 vzácnych minerálov. Naviac obsahuje kyselinu hylurónovú.

Moja skúsenosť

Okrem popisu o francúzskych vulkánoch 🙂 , môžem zatiaľ všetko z popisu potvrdiť. Rozhodla som sa pre neho aj z toho dôvodu, že som začala používať termálne vody, ktoré mi veľmi vyhovovali, A keďže má aj tonizujúce účinky a ja som na toniká v celku lajdák, veľmi mi vyhovovalo, že je toto všetko obsiahnuté v jednom produkte a nemusím zbytočne kupovať ďalšie výrobky.

Sérum je skutočne bez parfumácie, takže určite pleť nedráždi. Mne nevadí ani na okolí očí, úst nikde, naopak je veľmi príjemné. Po nanesení je pleť hneď rozjasnená a akoby zjednotí jej tón. Gélová konzistencia nesteká, čo je príjemné a na jedno pumpnutie mi vystačí aj na tvár krk a dekolt. Okamžite mi upokojuje pocit pnutia, ktorý po umytí tváre mávam. Ja ju používam v kombinácii s krémom, kôli typu pleti. Ale verím že majiteľky napríklad mastnej pleti môžu sérum využívať aj samostatne. Toto naozaj záleží od typu pokožky. Mne však vyhovuje v kombinácii s krémom. Používam nedávno recenzovanú radu https://www.mamapauza.sk/vichy-krem-slow-age-skusenost/

Ešte by som rada doplnila, že kombinácia oboch mi zjemnila linky mimických vrások, takže určite sa jedná o skvelý výrobok a jeho kúpu nebudete ľutovať.

Celkovo sa mi zdá, že vichy sa za posedné roky veľmi zlepšila a ako sa poznám, pri prvej príležitosti vyskúšam opäť niečo ďalšie 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.