Menu Zavrieť

Vichy Minéralblend make-up

Tento makeup mám už viac ako pol roka, no k jeho recenzii som sa dostala až teraz. Otestovala som ho na jar, v lete a aj v zime, takže aspoň sa môžete tešiť komplexnejšej recenzii. Make – up som si kúpila z toho dôvodu, že som hľadala niečo ľahšie a najmä hydratačné pre moju suchú pleť.

Čo sľubuje?

Make-up vašej pleti dodá hlbokú hydratáciu, rozjasnenie a zjednotenie. Zároveň sa stará o vašu pleť, ktorá by mala byť vďaka nemu zo dňa na deň žiarivejšia. Nezaťažuje pleť, zlepšuje jej stav, pleť môže voľne dýchať. Odstraňuje známky únavy. Krytie vy malo byť stredné. Výdrž 16 hodín.

Moja skúsenosť

V období, keď som začala makeup používať som mala pleť vo výbornom stave, preto som hľadala skôr niečo na zjednotenie a rozjasnenie tónu pleti a nehľadala som prílišné krytie. Na moje prekvapenie však make – up kryl veľmi dobre. Makeup je krémovej konzistencie a veľmi príjemne sa nanášal. Dobre sa rozpracovával po celej pleti, nanášala som štetcom. Pleť naozaj nádherne rozjasnil. Používam odtieň 01. Hydratáciu dodal veľmi dobrú, avšak na to, že mal byť ľahký som ho na pleti dosť cítila. Hoci je rozjasňujúci, po pár hodinách som sa začala viacej lesknúť. Vyhovovalo mi však že dobre hydratuje a tak som si ho počas teplejších dní dávala veľmi málo. Dalo sa s nim pracovať, ale namiesto krému som pod neho používala iba sérum, lebo som mala stále pocit, že je dosť ťažký.

Vyriešili to chladnejšie dni, kedy moja pleť začala byť namáhaná a opäť mierne dehydrovaná. Make-up odrazu krásne sedel a bol na pleti oveľa komfortnejší, takže tento make-up v zimných dňoch bol veľká pomoc.

Čo sa týka efektu, je naozaj rozjasňujúci a nádherne zjednocuje pleť. Nezalieza do vrások čo je jeho benefitom. Aj odtieň je veľmi prirodzený. Pôsobíte upravene, ale nie “napatlane”. Finiš je naozaj nádherný. Dá sa vrstviť.

Pokiaľ ide o výdrž, nieje to až také úžasné, ako uvádzajú. Moja skúsenosť je tak 4 h super, potom sa trošku stráca, ale zjednotenie ostáva až do večera.

Záver:

Ak hľadáte make-up, ktorý hydratuje a rozjasní odporúčam. Odporúčam ho majiteľkám suchšej a dehydrovanej pleti. Mastná a podľa mňa ani normálna si s nim veľmi nesadne. Krytie je fajn, ale na problematickú pleť, kde potrebujete niečo zakryť vás neohúri. Odporúčam skôr na zimné obdobie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *