Menu Zavrieť

Wella Invigo Blonde Recharge

Na sociálnych sieťach som sa pustila do sledovania jednej kaderníčky, ktorá robí akúsi osvetu v starostlivosti o vlasy. Niežeby som tie princípy už nepoznala, ale s vlasmi to mám tak, že sa na chvíľu snažím zásady dodržiavať a potom ma to zas po čase prestane baviť. Predpokladám, že nás je asi takých viac. Na doporučenie tejto slečny som sa teda rozhodla vyskúšať profesionálnu radu Wella Professionals Invigo. Akonáhle sa objavila na pultoch drogérii. Vybrala som si radu Invigo Blonde Recharge, konkrétne Cool Blonde.

Čo sľubuje?

Je vhodná na zosvetlované farbené vlasy, ktorým by mala dodať potrebnú výživu, udržať tón farby a zabrániť zažltnutiu farby. Je vhodná aj na oživenie farby prírodných nefarbených vlasov. Necháva sa pôsobiť 3-5 minút.

Skúsenosť

Ja by som to asi prirovnala ku klasickému silver šampónu, aj keď mi pripadá, že vlasy tak nevysušuje, ako možno iné značky. Ostávajú po použití príjemné a je naozaj cítiť, že ten účinok tam je. Vôňa je jemná, striedma, nič prehnané, skôr taká vôňa čistoty. Efekt je naozaj dobrý a vlasy ostávajú pri používaní pekné v studenom tóne. Balzám je fajn, vlasy nezaťažuje, ale ak ich máte presušené po odfarbovaní, určite to chce ešte niečo navrch v podobe masky, alebo podobne. Táto rada je efektívna čo sa týka udržania peknej farby, ale mám pocit, že jej niečo chýba. Príjemné je, že vlas nezaťažuje, ale očakávala som trošku niečo viac v podobe lepšej výživy namáhaných vlasov farbením. Takže za mňa áno, ale nie samostatne. Každopádne čo sa týka silver efektu, môžem odporučiť. Ale na ošetrenie takto namáhaných vlasov, myslím nestačí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.