Menu Zavrieť

Wella Professionals Invigo Nutri – Enrich – maska na vlasy

O tejto maske som už niečo hovorila vo vypotrebovancoch na instagrame. Rozhodla som sa však venovať jej samostatnú recenziu, keďže primárne mám čitateľov tu a instagram sleduje len zopár ľudí. Myslím, že táto maska, si krátku recenziu zaslúži. Takže poďme rovno na vec.

Maska je určená na hydratáciu, regeneráciu a uľahčenie rozčesávania. Ma vyživovať vlasy do hĺbky. Maska všetky tieto aspekty plní na jedničku Ja keďže mám veľmi suché vlasy, po melíroch, používam vždy výživné masky ktoré majú však tendenciu vlasy až príliž zaťažiť. U tejto masky sa mi to však vôbec nedeje. Vlas uhladí, pomôže s krepatením, ale vôbec ich nezaťaží. Vlasy sú jemné na dotyk, ale ostávajú stále prirodzene vzdušné. To mi veľmi vyhovuje, lebo veľa masiek akoby vlasy obalí a zmastí. Tento produkt používam miesto kondicionéru po každom umytí a ani po dlhodobom používaní vlasy nejak nezaťažil. Takže ja odporúčam. Určite sa k nemu ešte vrátim. Vôňa je príjemná svieža, mierne akoby ovocná, ale nevtieravá. Vlasy po nej ostávajú pekne lesklé. Naozaj sa veľmi dobre rozčesávajú.

Ak vás zaujímajú aj drobné recenzie, na produkty, o ktorých nie vždy píšem samostatný článok, sledujte ma aj na instagrame, kde tu a tam niečo zmienim 🙂 Nájdete ma prekvapivo pod menom @mamapauza 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.