Menu Zavrieť

YVES ROCHER Vianočná edícia

Ani netuším akým záhadným spôsobom sa práve mne pošťastilo dostať možnosť na vytestovanie tejto kozmetiky. Faktom je, že už som dávnejšie špekulovala, že sa k nej po dlhšej dobe vrátim a podarilo sa mi to takto. Čo ma veľmi potešilo. Dostala som možnosť testovať ich Vianočnú kolekciu a dnes sa s vami podelím o svoju skúsenosť.

Prišla mi naozaj bohatá nádielka. Vlastne trošku predčasné Vianoce. Nešlo len o nejaké vzorečky, alebo miniatúry, ale plnohodnotné 200 ml balenia. Už po rozbalení ma to okamžite “vcuclo” do Vianočnej nálady, nehovoriac o mojich čuchových vnemoch.

V balíku bolo veľa produktov. Obsahoval dve rady, jedna z vôňou ” v srdci jedľového lesa”, druhá s vôňou “prvé vločky”. Neviem ktorá vôňa ma viac uchvátila.

Zelená rada “v srdci jedľového lesa” som očakávala, že bude voňať ako ihličie, tak som sa toho trošku obávala, lebo tento typ vôní mňa moc neuchvacuje. Ale potešila ma práveže jemne nasládlou magickou vôňou. Asi ako keď vám voňajú ruky z pečenia koláčikov. Nevtieravá a veľmi príjemná. Táto rada v mojom balíčku obsahovala balzám na pery, telové mlieko, ktoré ma teda oslovilo najviac a mydlo na ruky. Telové mlieko má úžasnú príjemnú vôňu, po ktorej sa stále musím čuchať a neprevonia sa mi. Aj pekne na tele drží a nieje prehnane intenzívna. Telové mlieko sa rýchlo vsiakne a neostáva lepivý pocit, pokožka je pekne vyživená. Ja osobne mám problém vždy po holení na nohách, že mi ostanú veľmi suché a svrbia a toto telové mlieko pokožku pekne upokojí, takže za mňa paráda. Balzám na pery prekvapil. Naozaj pekne vyživí aj extrémnejšie vysušené pery, a opäť uchvacuje svojou vôňou. Mydlo na ruky je proste mydlo. Ja od neho veľa neočakávam. Čo mi vyhovuje, že príjemne odmastí a naozaj ruky umyje, takže nemáte taký ten krémový pocit, po ktorom si musíte dlho oplachovať ruky, lebo vám pripadá, že je stále na rukách.

Červená rada “prvé vločky” sa s tou zelenou perfektne doplňuje. Vôňa je možno malinko sladšia, ale mne pripadá podobná, je to vôňa bielych mandlí. A ako som už niekde zmieňovala, ak by takto voňali prvé vločky, hneď by tá zima bola krajšia 🙂 Veľmi elegantná vôňa, ktorá je návyková. V balíčku som z tejto rady mala Sprchový gél, telový olej a krém na ruky. Všetky produkty mimoriadne podarené. Sprchový gél mi vyhovuje viac, ako olej. Nevysušuje a človek má pocit že sa trošku viac hýčka. V princípe sa tešíte do sprchy viac ako inokedy. Telový olej je pre mňa skvelé riešenie, keď nemám čas starostlivosti venovať príliš, ale tá vôňa mi pripadá maličko iná, hoci je z tej istej rady. Krém na ruky doplní váš kúpeľňový rituál. Ruky pekne zhydratuje, ale neumastí a po chvíli môžete čokoľvek robiť, bez pocitu, že niečo umastíte. Takže to mne náramne vyhovuje. Nemám rada, keď mi krém na rukách sedí a nie a nie sa vsiaknuť a potom chodím po byte a čakám, kým sa vsiakne.

Vianočný balíček od Yves Rocher ma veľmi milo prekvapil. Určite je to darček, ktorým potešíte nielen príbuzných, ale aj seba. Dodá vám pocit luxusu a navodí v kúpeľni tú správnu atmosféru. Balenie je minimalistické a pritom má svoj šmrnc. Ak sa rozhodnete ním niekoho obdarovať, určite nešliapnete vedľa. Pokiaľ ide o mňa, isto si v Yves Rocher ešte radosť prídem urobiť. Zdá sa že mojej pokožke lahodí a môjmu čuchu nekonečne. Dokonca hlasujem za to, aby táto rada nebola len limitka, ale zaradená celoročne.

Verím, že je to teda pre vás dobrý typ na darček. Hoci je toho teraz plný instagram, osobne vám rada doporučím niečo čo som aj reálne vyskúšala. Tak príjemné nákupy a nezabúdajte hlavne vychutnávať atmosféru a nie komerčnú hystériu 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.